vaisių ir (arba) uogų šaldykla

vaisių ir (arba) uogų šaldykla
vaisių ir (arba) uogų šaldykla statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Saugykla su kameromis vaisiams ir (arba) uogoms laikyti vėsinant ir jų kokybei išsaugoti. atitikmenys: vok. Obst- und/oder Beerenkühler, m rus. холодильник для плодов и ягод ryšiai: susijęs terminasvaisių ir (arba) uogų šaldyklos kamera šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymo „Dėl Vaisių ir uogų šaldytuvų technologinio projektavimo taisyklių ŽŪ TPT 09:2013 patvirtinimo“ projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем написать реферат

Look at other dictionaries:

  • vaisių ir (arba) uogų šaldyklos kamera — statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Sandari vaisių ir (arba) uogų šaldyklos patalpa, kurioje vaisiai ir (arba) uogos vėsinami oru, palaikomas tam tikras oro drėgnis ir kurioje prireikus… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Kühlkammer für Obst oder Beeren — vaisių ir (arba) uogų šaldyklos kamera statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Sandari vaisių ir (arba) uogų šaldyklos patalpa, kurioje vaisiai ir (arba) uogos vėsinami oru, palaikomas tam tikras oro …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Obst- und/oder Beerenkühler — vaisių ir (arba) uogų šaldykla statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Saugykla su kameromis vaisiams ir (arba) uogoms laikyti vėsinant ir jų kokybei išsaugoti. atitikmenys: vok. Obst und/oder… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • холодильник для плодов и ягод — vaisių ir (arba) uogų šaldykla statusas Aprobuotas sritis žemės ūkio inžinerinė plėtra ir techninė pažanga apibrėžtis Saugykla su kameromis vaisiams ir (arba) uogoms laikyti vėsinant ir jų kokybei išsaugoti. atitikmenys: vok. Obst und/oder… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”